fbpx
+48 616 661 047 biuro@beecloud.pl
ITS Poland

ITS Poland

zautomatyzowana obługa zapytań

Wyzwanie

Wysyłamy bardzo dużo zapytań ofertowych o noclegi do hoteli dla naszych klientów. Otrzymujemy odpowiedzi majlowe w różnej formie i musimy je wprowadzać do Excela. Zdarza się, że dla jedngo projektu wysyłamy 30-40 zapytań a jednocześnie mamy kilkanaście projektów. Czy można temu zaradzić?

Rozwiązanie

Po szczegółowej analizie zastosowaliśmy arkusze kalkulacyjne do wysyłania zapytań i do gromadzenia odpowiedzi od hoteli. Sprawdziły się również formularze do zbierania opowiedzi od menedżerów hoteli i teraz zbierane informacje mają jeden format. Oczywiście dzieki Apps Script moglismy rozszerzyć funkcje arkuszy i zbudować dopasowane rozwiązanie dla klienta

Wysyłanie zapytań na kliknięcie

Nie trzeba ręcznie przepisywać maili

Mandżer hotelu wypełnia formularz z łatwością

Automatyczna rejestracja

Automatyczna rejestracja

Automatyczna rejestracja

Wyzwanie

Szkoła „Społeczna Dwójka” przyjmowała wyjątkowego gościa – Prezydenta Polski, zdobywcę nagrody Nobla – Lecha Wałęsę. Ilość miejsc na spotkanie i okres rejestrcji były ograniczone. Jak zautomatyzować rejestrację

Rozwiązanie

Do rejestracji na wydarzenie wykorzystaliśmy Formularz Google. Przygotowaliśmy do niego skrypt Apps JavaScript, który ograniczał liczbę zapisów do dozwolonych 300 osób. Dodatkowo skrypt otwierał i zamykał rejestrację w określonym dniu i o określonej godzinie.

Zautomatyzowana rejestracja

automatyczne ograniczenia czasowe i ilościowe

ITS Poland

ITS Poland

Incoming Travel Service Poland is one of the most modern and effective Polish travel service suppliers. With our professional, friendly staff and thanks to our extensive experience we focus on the highest standard of travel assistance for our customers.

Since 2005, we have assisted tour-operators, coach companies, corporate customers, tourist groups and individuals in their tours to Poland. Our customers mostly cooperate with us to 'tailor-make’ their travel plans and to take care of the trip organization. We also book ferries, flights, hotels, restaurants, local events as well as sightseeing tours, all customized to each client’s special needs and requests.

Our business philosophy

In our actions we concentrate on full understanding of our customer needs and their expectations. Our core emphasis is on providing programs specially prepared for groups and individual travelers with focus on their trip interests like for instance culture, history, Jewish heritage, sport or relaxation. Our partners and clients can always count on our creativity, flexibility, understanding, professionalism, commitment, hospitality and care.

Autostrada Wielkopolska AESA

Autostrada Wielkopolska AESA

Głównym zadaniem firmy jest bieżące utrzymanie płatnej autostrady A2 na odcinku Konin – Świecko. Codzienna troska o bezpieczeństwo osób podróżujących autostradą A2 polega na sprzątaniu drogi, usuwaniu z niej niebezpiecznych przedmiotów, naprawianiu i bieżącej konserwacji wyposażenia i obiektów autostradowych. Pracownicy działu Utrzymania Autostrady latem dbają też o trawę na terenach zielonych wzdłuż autostrady, a zimą – zajmują się jej odśnieżaniem.

Spółka Autostrada Eksploatacja jest również odpowiedzialna za pobór opłat za przejazd płatnymi odcinkami A2.

Wykonywanie codziennych obowiązków ułatwiają i usprawniają najnowocześniejsze rozwiązania techniczne w dziedzinie eksploatacji dróg, a także doświadczenie polskich, jak i zagranicznych partnerów spółki.

Każdy odcinek autostrady obsługiwany jest przez około 35 pracowników zatrudnionych w każdym z Obwodów Utrzymania Autostrady oraz około 40 kasjerów zatrudnionych na Placach i Stacjach Poboru Opłat.

By zapewnić bezpieczeństwo i komfort jazdy kierowcom podróżującym A2, przez 24 godziny na dobę, każdy odcinek autostrady patrolują wozy patrolowe oraz grupy interwencyjne do tzw. akcji szybkich. Całą dobę działa też Centrum Zarządzania Autostradą, do którego spływają wszystkie informacje związane z działaniem autostrady.

Autostrada Eksploatacja SA to spółka licząca się na lokalnych rynkach pracy. Zgodnie z realizowaną przez firmę polityką zatrudnienia, osoby pracujące w Autostradzie Eksploatacji SA pochodzą z terenów, przez które przebiega autostrada.

Centrum Zdrowia Św. Hildegardy

Centrum Zdrowia Św. Hildegardy

Hildegarda z Bingen ur. 16 września 1098 w Rupertsberg k. Bingen am Rhein, wizjonerka, mistyczka, i uzdrowicielka, reformatorka religijna, benedyktynka (od 1136 przeorysza), uznawana przez Kościół katolicki za świętą, od 2012 doktor Kościoła.

Już jako przeorysza ujawniła, że od trzeciego roku życia regularnie miewała wizje, podczas których komunikowała się z Bogiem, ale przez skromność i nieśmiałość nie ujawniała tego faktu. Dopiero w wieku 42 lat, po osiągnięciu najwyższego dostępnego kobiecie stanowiska w Kościele i uzyskaniu wpływów w najważniejszych biskupstwach i na dworze papieskim, zaczęła głośno mówić o swoich nadzwyczajnych zdolnościach.

10 maja 2012 roku papież rozszerzył jej kult przez kanonizację na cały Kościół wpisując Hildegardę na listę świętych.

7 października 2012 r. papież Benedykt XVI ogłosił św. Hildegardę z Bingen razem ze św. Janem z Ávili doktorami Kościoła. Uczynił ją tym samym czwartą kobietą doktorem w historii Kościoła.

Św. Hildegarda jest twórczynią wielu dzieł z przeróżnych dziedzin (medycyna ,sztuka ,filozofia , fizyka). Współczesna medycyna potwierdza korzystne działanie produktów zalecanych przez wizjonerke co w parze z jej świętością wpływa na jej autorytet i tym samym powoduje dominacje w kształtowaniu trendów dietetyki.

Translate »