fbpx
+48 616 661 047 biuro@beecloud.pl

Kalendarz Google dla firm

Planowanie i organizacja czasu

Kalendarz Google to intuicyjny i łatwy w użyciu program do planowania czasu i organizowania spotkań. W prosty sposób urządzisz spotkanie w zespole, zarówno stacjonarne w salce jak i wideo czat online.

Strona główna » Kalendarz Google

Planowanie

Kalendarz Google – wszystko zaplanowane

Kalendarz Google to nieodzowne narzędzie pracy w każdej firmie, niezależnie od wielkości i obszaru działania. Codzienna praca jak i osobiste życie wiąże się terminami i planami. Dzięki wygodnemu w użyciu Kalendarzowi Google z łatwością zapiszesz sobie terminy ważnych spotkań lub sprawdzisz co ktoś zaplanował dla Ciebie.

Do Twojej dyspozycji jest kalendarz firmowy, tak go nazywamy, ponieważ służy do planowania i umawiania spotkań z Twoimi współpracownikami. Tego kalendarza używaj na co dzień i wszystko w nim zapisuj. Kalendarz ten świetnie działa na smartfonach i wszystkie dane są ze sobą błyskawicznie synchronizowane. Więc planujesz na komputerze a widzisz spotkania w telefonie.

W zależności od potrzeb, kalendarzy można mieć więcej, np. można utworzyć kalendarz na potrzeby określonego projektu i w nim zapisywać i planować wszystko co potrzeba. Możesz też mieć swój osobisty i prywatny kalendarz na własny użytek – nikt nie podejrzy co tam zapiszesz.

Moje kalendarze

Kalendarz Google pomaga planować i organizować Twój czas. Dzięki niemu zarówno nie zapomnisz o ważnych spotkaniach w biurze jak i o swojej ważnej rocznicy 😉

Wiele kalendarzy

N

podręczny kalendarz firmowy

N

kalendarze współpracowników

N

harmonogram i plan dnia

N

terminy i zadania

N

rezerwacja salki konferencyjnej

Planowanie spotkań

W kalendarzu Google jednym kliknięciem myszki urządzisz spotkanie czy też zaplanujesz wideo czat. Wystarczy kliknąć w wybrany dzień i godzinę a ukarze się podręczne okienko do wpisania nazwy spotkania. Aby dodać gości wystarczy wpisać pierwsze litery imienia osoby zaproszonej a ukaże się poręczna lista wyboru. Można dodać lokalizację lub wybrać salkę na spotkanie, co skutuje automatyczną rezerwacją tejże salki.

Wykorzystaj opisy i załączniki do wydarzenia aby każdy uczestnik mógł zapoznać się ze szczegółami spotkania.

Możesz ustawić swój status oraz przypomnienie o spotkaniu. Przypomnienie może być wysłane mailem lub sms-em a nawet innym kanałem komunikacji, wybranym przez Twoją firmę.

Kalendarz Google - nowe wydarzenie

Kalendarz Google – prosty i łatwy w obsłudze

Planuj spotkania w kalendarzu Google nawet jeśli działasz samodzielnie. Możesz skorzystać z funkcji Terminy spotkań i utworzyć przedziały czasowe w czasie których przyjmiesz umówionych interesantów. Ten kalendarz uporządkuje każde Twoje działania i plany a gdy nadejdzie pora przypomni Ci o nadchodzącym terminie. Możesz ustawić sobie Zadanie i określić termin wykonania po to aby właśnie mieć tematy zakończone i nie odkładać ich w nieskończoność.

Pracujesz w zespole lub większej firmie, tym bardziej kalendarz Google jest ci potrzebny. Gdy różne osoby organizują spotkania i zapraszają na nie Ciebie, to nie zdarzy się sytuacja, że będziesz musiał się „rozdwoić” 😉 Twoja dostępność lub zaplanowana nieobecność w biurze, również jest brana pod uwagę. 

Do każdego spotkania w kalendarzu można dodać rozmowę wideo. Ta funkcja – na jeden klik – umożliwia zaproszenie gości na spotkanie wirtualne przy użyciu programu Google Meet. Każdy uczestnik otrzyma stosowną informację na maila oraz w swoim kalendarzu – wystarczy, że kliknie w link w zaproszeniu i dołączy do rozmowy wideo.

Translate »