fbpx
+48 616 661 047 biuro@beecloud.pl

Gmail dla firm

Nowoczesna i lepsza poczta dla firm

Bezpieczna poczta Gmail dla firm zawsze dostępna i łatwa w użyciu. Odczytuj wiadomości mail na smartfonie, tablecie lub komputerze w dowolnym miejscu

Strona główna » Gmail dla firm

Poczta firmowa

Gmail dla firm – nowe to możliwości

Gmail dla firm to zintegrowana poczta z własnym adresem firmowym. Za pomocą Gmail łatwo odczytasz swoje wiadomości email z różnych kont pocztowych. Nowością są usługi do połączeń wideo online wprost z Gmaila oraz pokoje. Teraz z łatwością utworzysz nowe spotkanie na wideo ze swoimi współpracownikami. Możesz również dołączyć do już zaplanowanych spotkań bez wychodzenia ze swojego ulubionego programu jakim jest Gmail.

Pokoje - dynamiczne zespoły

W nowym Gmail dla firm znajdziesz Pokoje, które umożliwają współpracę w dynamicznych zespołach. Zapraszaj współpracowników do dyskusji, udostępniaj dokumenty i pliki, dziel się pracąi zadaniami.

Wirtualne pokoje

N

wspólne obszary robocze

N

dziel się dokumentami na czacie

N

wgrywaj pliki dla potrzeb projektu

N

możesz utworzyć zadania i łatwo przypisać odpowiednią osobę

N

dodaj spotkanie wideo i rozmawiaj gdy zajdzie potrzeba

|

Wideoczat - Google Meet

Rozmowy wideo są dostępne bezpośrednio w skrzynce odbiorczej. Dołączaj do spotkań lub rozpoczynaj nowe spotkanie bezpośrednio w poczcie Gmail.

Wideoczat

N

rozmowy wideo twarzą w twarz

N

prezentuj ekran komputera online

N

dyskutuj i prowadź sesję pytań i odpowiedzi

N

prowadź szkolenia online

Poczta Gmail

Firmowa i zintegrowana poczta firmowa Gmail umożliwia kontakty poprzez różne kanały komunikacji. Wykorzystaj czat, pokoje oraz meet do kontaktów w codziennej pracy. Możej również zplanować wysyłkę wiadomości aby odbiorcy otrzymali ją we właściwym czasie.

Poczta Gmail – pulpit komunikacyjny

N

odczytuj wszystkie wiadomości i powiadomienia w jednym miejscu

N

wyszukaj i czytaj wiadomości mail

N

segreguj wiadomości email i automatycznie nadawaj im kolorowe etykiety

N

wysyłaj wiadomości z opóźnieniem i w wybranym przez siebie czasie

Gmail dla firm – nowy pulpit komunikacyjny

Gmail jako nowoczesna platforma komunikacyjna sprawdzi się zarówno w małej i średniej firmie. Program skupia w jednym miejscu takie kanały komunikacyjne jak:

  • wiadomości email
  • wiadomości tekstowe – czat
  • dyskusje w grupach projektowych – pokoje
  • rozmowy wideo – Google Meet
  • powiadomienia
  • zadania

Podejście jakie zastosowano w programie, pozwala na korzystanie z tych kanałów komunikacji bez wychodzenia z Gmaila. Dzięki temu praca i komunikacja odbywa się w sposób płynny w jednej aplikacji.

Gmail dla firm – aplikacja mobilna

Odbieraj swoje wiadomości mailowe na smartfornie w aplikacji Gmail i to z wielu skrzynek pocztowych na raz. Wygodna i przejrzysta aplikacja wyświetla Twoje wiadomości z każdej szkrzynki pocztowej osobno lub łacznie w folderze Wszystkie odebrane. Funkcja Szukaj w poczcie pozwoli ci odnaleźć nawet najbardziej „zakopane” maile. 

Na samym dole aplikacji znajdziesz ikonki: Czat, Pokoje i Spotkania. Również tutaj masz dostęp do strumieni informacji tak jak w aplikacji webowej. Jednym kliknięciem wyświetlisz zaplanowane spotkania i dołaczysz do rozmowy online.

Translate »