fbpx
+48 616 661 047 biuro@beecloud.pl

Wdrożenia Google Workspace dla Firmy

oferujemy innowacyjną platformę komunikacji i współpracy dopasowaną do firm o różnej wielkości, łatwej i dostępnej dla każdego pracownika

Szkolenia online

prowadzimy szkolenia dla pracowników online, każdy może pracować tak jak lubi i korzystać z laptopa, tabletu i smartfona

Wdrożymy dla Ciebie Google Workspace

Podchodzimy do każdego klienta indywidualnie i w ramach odbytych konsultacji i rozmów dopasowujemy usługi Google Workspace do specyficznych potrzeb. Uruchamiamy i konfigurujemy usługi dla wszystkich pracowników, dokonujemy migracji danych poczty elektronicznej z istniejących kont (zależne od warunków technicznych), szkolimy pracowników i pokazujemy jak korzystać z nowych rozwiązań.

Skutecznie przeszkolimy pracowników

Proponujemy profesjonalne szkolenie z wykorzystania technologii Google Workspace w biznesie. Szkolenia prowadzimy w siedzibie Klienta. W trakcie szkolenia przekazujemy wiedzę jak używać: Gmail, czat, wideo czat, kalendarzy i optymalnie planować swój czas, efektywnie pracować w “chmurze” synchronizować swoje dane, dokumenty i zasoby, wspólnie i jednocześnie pracować nad dokumentami, arkuszami i prezentacjami.

Szkolenie Google G Suite

Podzielimy się wiedzą i doświadczeniem

Dzięki doświadczeniu i praktyce rozwiązujemy codzienne problemy naszych klientów. Pomagamy lepiej korzystać z usług. Wspieramy klientów w zakresie technicznych ustawień i dostosowania Google Workspace do wymagań i potrzeb. Zawsze możesz do nas zadzwonić lub napisać maila – chętnie pomożemy.

Co mówią nasi klienci?

Jeśli masz ochotę możesz samodzielnie zapytać naszych klientów o opinię.

„Dzięki wdrożeniu G Suite przez Beecloud mamy nową jakość firmie.

Teraz mam bezproblemowy dostęp do dokumentów, analiz, planów i prezentacji firmowych.

Korzystam na co dzień ze smarfona, dużo podróżuję i łatwy kontakt z firmą to podstawa mojego działania.

Dla nas najważniejsze są wspólne kalendarze, bez których mielibyśmy zwyczajne problemy organizacyjne.”

Bartosz Nowak

Właściciel, Scallier

„Beecloud wdrożył nam arkusze kalkulacyjne i opracował znakomite skrypty, dzięki którym oszczędzamy dziennie kilka godzin.

Z pewnością mogę stwierdzić, że rozwiązania online pakietu G Suite świetnie sprawdzaja się w naszej firmie.

Dzięki wsparciu merytorycznemu Beecloud możemy rozwiązywać skutecznie codzienne sprawy i zawsze mamy doświadczonego partnera.”

Paweł Fabisiak

Właściciel, ITS Poland

„Stosujemy rozwiązania G Suite od kilku już lat. W codziennej pracy zależy nam na niezawodnej poczcie elektronicznej a taką z pewnością jest Gmail.

Wbudowany czat umożliwia załatwianie spraw od ręki, tak twierdzą nasi zadowoleni pracownicy.

Nie wyobrażam sobie, abym nie miał kalendarza w moim smartfonie synchronizowanego z innymi urządzeniami a zarzdzanego przez moją asystentkę.”

Maciej Nykiel

Prezes, FLY.PL

FAQ Najczęściej zadawane pytania?

Co oznaczna, że Gmail działa na domenie firmy?
Konfigurujemy Państwa domenę firmową tak, że jest częścią składową pakietu G Suite. Dzięki temu można wysyłać i odbierac maile na adresy takie jake funkcjonują teraz.
Czy mogę wypróbować jak to działa?
W trakcie okresu próbnego można dokładnie sprawdzić działanie poszczególnych programów. Potem należy wybrać plan abonamentowy roczny lub eleastyczny. Uruchomimy dla ciebie usługę do testów.
Na czym polega wdrożenie?
W trakcie wdrożenia uruchamiamy usługę i konfigurujemy Państwa domenę firmową. W zależności od uzgodnień migrujemy pocztę ze starych kont, ustawiamy strukturę organizacyjną firmy, definiujemy stopkę mailową dla każdej jednostki organizacyjnej.
Co obejmuje szkolenie?
Szkolenia prowadzimy w formie warsztatów. Każdy uczestnik pracuje na swoim indywidualnym koncie. Pokazujemy jak korzystac z Gmaila, czatu, wideoczatu, kalendarzy służbowych, dysku google, jak tworzyć dokumenty arkusze, formularze, prezentacje…
Jakie wsparcie techniczne i merytoryczne oferuje Beecloud?
Możesz napisać do nas mail na specjalny adres lub zadzwonić. Rejestrujemy każde zgłoszenie i dbamy o kontakt z klientami. Zawsze odpiszemy lub oddzwonimy. Mamy stały kontakt z pracownikami wsparcia technicznego Google i pomagamy rozwiązać nawet te najtrudniejsze sprawy.

Nie zastanawiaj się dłużej!

Bez wahania zadzwoń lub napisz zapytanie, odpowiemy na każde!
Translate »