fbpx
+48 616 661 047 biuro@beecloud.pl

Google Moja Firma

Twoja wizytówka w sieci

Google Moja Firma to aplikacja dzięki której zadbasz o wizerunek swojej firmy w wyszukiwarce oraz na mapach Google.

Strona główna » Google Moja Firma

Moja firma

Google Moja Firma – promuj swój biznes

Google Moja Firma pozwala Tobie zadbać o aktualne informacje o firmie i biznesie w sieci internet. Właśnie tutaj możesz wprowadzić informacje o swojej działalności, godzinach pracy oraz pokażesz gdzie znajduje się Twoja firma. Dodaj zdjęcia z zewnątrz oraz wewnątrz firmy i najważniejsze – wstaw logo swojej firmy. Opowiedz również o swojej firmie i napisz czym się zajmuje Twój biznes.

Informacje wprowadzone przez Google pojawiają się w wynikach wyszukiwania oraz na Mapach Google. Im są bardziej aktualne tym lepiej. Możesz nawet wprowadzać najnowsze wiadomości z działalności firmy, podobnie do pisania postów na blogu. Jeśli nie prowadzisz albo nie masz bloga to w Google Moja Firma możesz przekazywać najnowsze informacje swoim i, co ważne, potencjalnym klientom.

U

Wyszukiwarka Google

Wyświetlaj aktualne i prawdziwe informacje o swojej firmie w wyszukiwarce Google. Moja Firma to własciwa aplikacja aby zapanować nad informacjami wyświetlanymi w internecie.

Wyświetlaj w wyszukiwarce

N

zdjęcia firmy i wskazówki dojazdu

N

aktualne informacje o firmie i godzinach pracy

N

opinie klientów

N

pytania i odpowiedzi

N

nowe informacje, usługi i produkty

Mapy Google

Zamieść aktualne informacje o swojej firmie na mapach Google i dbaj o aktualne informacje. Twoi klienci łatwiej odnajdą firmę na mapie i z łatwością wyznaczą trasę dojazdu. 

Pokaż firmę na mapie

N

aktualny adres

N

zdjęcia firmy z zewnątrz i wewnątrz

N

zarządzaj opiniami klientów

N

statystyki i raporty

Translate »