fbpx
+48 616 661 047 biuro@beecloud.pl

Dysk Google

Bezpieczne dane firmowe

Dysk Google to usługa chmurowa służąca do przechowywania plików firmowych. Wbudowane programy umożliwają tworzenie Dokumentów, Arkuszy kalkulacyjnych i Prezentacji online.

Strona główna » Dysk Google

Bezpieczne dane

Dysk Google – Firmowe dane bezpieczne i dostępne

Firmowy dysk Google zapewnia bezpieczne przechowywanie Twoich danych i łatwy do nich dostęp z wielu urządzeń. Możesz tworzyć foldery i wgrywać dowolne pliki a także udostępniać je innym współpracownikom a nawet klientom. Łatwy dostęp do danych zapewni ci komputer, tablet i smartfon. Stosując bezpieczne logowanie i weryfikację dwuetapową masz gwarancję, że dane są bezpieczne i dostępne tylko dla osób upoważnionych.

Wbudowane narzędzia i aplikacje pozwalają na proste tworzenie dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych, prezentacji czy rysunków. Nie musisz kupować osobnych licencji aby pracować na popularnych Word-ach, czy też Excel-ach. Wgraj takie plik na dysk google i edytuj zawartość online.

 

n

Dysk Google

Dysk Google umożliwia tworzenie folderów i porządkowanie wgrywanych plików. Znajdziesz wszystkie dokumenty i pliki dzięki inteligentnej wyszukiwarce.

Mój dysk

N

bezpieczne wgrywanie i przechowywanie plików

N

sugerowanie plików do otwarcia

N

udostępnianie plików i folderów

N

dyski współdzielone

k

Nowe dokumenty

Wbudowane aplikacje i narzędzia pozwalają na tworzenie dokumentów i plików. Z łatwością przygotujesz pismo w Dokumentach lub zrobisz zestawienie finansowe w Arkuszach.Twórz lepsze Prezentacji dzięki pracy zespołowej na jednym dokumencie.

Tworzenie dokumentów

N

Arkusze kalkulacyjne zgodne z Excel

N

Dokumenty tekstowe w tym Word

N

Prezentacje online

N

Rysunki

N

Witryny www

N

Tablice interaktywne - Jamboard

Dysk Google – dobre miejsce na Twoje dane

Przechowuj i udostępniach – ta prosta zasada pozwala na łatwe wgrywanie i przechowywanie plików firmowych. Dyski współdzielone sprawiają, że pracownicy w zespołach tworzą dokumentację i dzielą się plikami. Firma na tym tylko skorzysta a na dodatek utworzone pliki będą jej własnością. Ta ważna funkcja zwiększa bezpieczeństwo danych firmowych i gwarantuje wich własność.

 

Translate »