fbpx
+48 616 661 047 biuro@beecloud.pl

Ceny usługi Google Workspace

Każda licencja na użytkownika obejmuje nieograniczony dostęp do wszystkich funkcji pakietu. Każdy otrzymuje swoją przestrzeń na dysku 30GB dostęp do Gmaila, kalendarza, dokumentów i arkuszy, formularzy, prezentacji, witryn z dowolnego miejsca i urządzenia mobilnego.

Nowe ceny obowiązuja od 11 kwietnia 2023 r.

Przy umowie rocznej obowiązuje zniżka 20%

*

FAQ Najczęściej zadawane pytania?

Co oznaczna, że Gmail działa na domenie firmy?
Konfigurujemy Państwa domenę firmową tak, że jest częścią składową pakietu G Suite. Dzięki temu można wysyłać i odbierac maile na adresy takie jake funkcjonują teraz.
Czy mogę wypróbować jak to działa?
W trakcie okresu próbnego można dokładnie sprawdzić działanie poszczególnych programów. Potem należy wybrać plan abonamentowy roczny lub eleastyczny. Uruchomimy dla ciebie usługę do testów.
Na czym polega wdrożenie?
W trakcie wdrożenia uruchamiamy usługę i konfigurujemy Państwa domenę firmową. W zależności od uzgodnień migrujemy pocztę ze starych kont, ustawiamy strukturę organizacyjną firmy, definiujemy stopkę mailową dla każdej jednostki organizacyjnej.
Co obejmuje szkolenie?
Szkolenia prowadzimy w formie warsztatów. Każdy uczestnik pracuje na swoim indywidualnym koncie. Pokazujemy jak korzystac z Gmaila, czatu, wideoczatu, kalendarzy służbowych, dysku google, jak tworzyć dokumenty arkusze, formularze, prezentacje…
Jakie wsparcie techniczne i merytoryczne oferuje Beecloud?
Możesz napisać do nas mail na specjalny adres lub zadzwonić. Rejestrujemy każde zgłoszenie i dbamy o kontakt z klientami. Zawsze odpiszemy lub oddzwonimy. Mamy stały kontakt z pracownikami wsparcia technicznego Google i pomagamy rozwiązać nawet te najtrudniejsze sprawy.

Nie zastanawiaj się dłużej!

Bez wahania zadzwoń lub napisz zapytanie, odpowiemy na każde!
Translate »