fbpx
+48 616 661 047 biuro@beecloud.pl

Google zmienia się na Workspace

8 sty 2021 | Aktualności

Już od stycznia 2021 pakiet znany pod nazwą G Suite stanie się platformą Google Workspace, która bardziej obrazuje nowy zestaw usług od Google. Zmieni się wygląd podstawowych programów od Google takich Jak Gmail, Kalendarz czy Dysk Google.

Pakiet programów Google Workspace to chmurowe rozwiązanie dla firm o różnej wielkości. Jeśli jesteś małą firmą również możesz skorzystać z tego rozwiązania i to w bardzo przystępnej cenie. Pakiet zawiera nowoczesny zestaw usług do pracy zdalnej, wideo spotkań czy przechowywania dokumentów firmowych. Aby skorzystać z platformy wystarczy, że skontaktujesz się z nami przez stronę lub telefonicznie.

Dla klientów korzystających z wersji G Suite ważne jest to, że ceny nie ulegną zmianie. W zasadzie nasi klienci tylko na tym skorzystają ponieważ otrzymają aktualne i poszerzone wersje programów. Google poszerza swój cennik o nowe plany cenowe co daje klientom większy wybór oraz lepsze dopasowanie usługi do swoich potrzeb.

Powiązane artykuły

Classroom w nowym roku szkolnym

Nowy rok szkolny już rozpoczęty. Jeśli zastanawiasz się jaki będzie ten rok, jak będą przebiegały lekcje, czy stacjonarnie czy może ponownie online, to nie jesteś sama lub sam. Wielu nauczycieli i dyrektorów zadaje sobie to pytanie. Mimo tych wątpliwości zachęcam...

czytaj dalej

Archiwa

Translate »