fbpx
+48 616 661 047 biuro@beecloud.pl
Beecloud

Beecloud

Nowa strona firmowa beecloud.pl została przygotowana na platformie WordPress z użyciem nowoczesnych dodatków i rozwiązań technicznych. Usługa działa w oparciu o środowisko chmurowe Pro Cloud, które zostało skonfigurowane pod kątem niezawodności, dostępności oraz skalowalności.

Rozwiązania, które stosujemy są dopasowane do aktualnego obciążenia usług klienckich i w miarę potrzeby są autmoatycznie zwiększane lub zmniejszane. Może być zmniejszone taktowanie procesora do np. 200GHz podczas małej aktywności a zwiększone do np. 4000GHz jeśli ruch na stronie wzrośnie. Zarządzania pamięcią operacyjną działa podobnie. W trakcie tworzenia tego opisu serwer wykorzystuje jedynie 512MB.

Dlaczego o tym napisaliśmy?

Dlatego, że jeśli wykorzystujemy mniej zasobów sprzętowych to mniej płacimy, znacząco mniej. Oznacza to, że usługa jest dopasowana do małej firmy, nawet jednoosobowej firmy oraz do tej średniej czy dużej. Takie rozwiązanie świetnie się sprawdza w przypadku stron e-commerce, czyli stron sprzedażowych ze sklepem internetowym i obsługą wielu klientów i zamówień.

Dlaczego chmura?

Odpowiedź jest krótka. Chmura to środowisko bezpieczne dostosowane do potrzeb klienta i rosnące razem z klientem. Naszym zdaniem teraz jest najlepszy moment aby wykorzystać moc technologii i zastosować ją u siebie w firmie i na swoim stanowisku pracy. Każda firma ma dostęp do najnowszej technologii i nie musi planować wielkich budżetów aby z niej korzystać.

Co mi daje nowa technologia?

Po prostu przewagę w biznesie. Każdy z nas na codzień korzysta z tabletów i smartfonów – również w pracy. Beecloud proponuje spójne i bezpieczne cyfrowe środowisko do pracy. Zawsze aktualne i dostępne a przede wszystkim z szyfrowanym dostępem i zabezpieczeniami klasy Premium.

 

Translate »