Wdrożenia Google G Suite dla Firmy

oferujemy innowacyjną platformę komunikacji i współpracy dopasowaną do firm o różnej wielkości, łatwej i dostępnej dla każdego pracownika

Szkolenia i warsztaty szkoleniowe

prowadzimy szkolenia dla pracowników w formie warsztatów, każdy może pracować tak jak lubi i korzystać z laptopa, tabletu i smartfona

Kompleksowa oferta IT dla firmy

Zapewniamy klientom fachową opiekę nad zasobami cyfrowymi firmy w Internecie. Dbamy o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów.

Kompleksowo opiekujemy się wszystkimi usługami w Internecie.

Gwarantujemy, że usługi wykonywane przez nas są na najwyższym poziomie. W zakresie usług komplementarnych, pokierujemy Cię do najlepszych fachowców na rynku.

Oferta dla klientów Beecloud

h

Bezpieczeństwo

Dbamy o bezpieczeństwo uyżytkowników wdrażając certyfikaty SSL – transmisja i komuikacja na stronie www jest zaszyfrowana, co wpływa na lepsze pozycjonowanie w google.

Hosting w chmurze

Jesteśmy partnerem usług chmurowych ovh, home i google. Wykorzystujemy je i dopasowujemy do potrzeb naszych klientów. Klient otrzymuje bezpieczne, dedykowane i gwarantowane zasoby.

Kopie zapasowe

Wykonujemy kopie zapasowe wszystkich administrowanych przez nas serwisów i przechowujemy je przez minimum 6 tygodni (okres przechowywania można wydłużyć w zależności od potrzeb).

Usługi administracyjne

Opiekujemy się wszystkimi domenami klientów, konfigurujemy, aktualizujemy środowisko, dbamy aby  WordPress i jego dodatki były zawsze aktualne.

Wsparcie i usługi doradcze

Dbamy o to, aby nasi klienci mieli wiedzę na temat nowych technologii, które znacząco mogą usprawnić ich pracę. 

Usługi konsultingowe

Doradzamy w zakresie wdrażania systemow informatycznych. Przygotowujemy kompletne specyfikacje i architekturę systemów.

Masz pytania? chętnie odpowiemy na wszystkie

Wypełnij krótki formularz, pozostaw kontakt do siebie. Odzwonimy i porozmawiamy o możliwej wspólpracy.

Beecloud dostarcza firmom nowoczesne usługi IT

dzięki usługom beecloud, nasi klienci ograniczają koszty, dają pracownikom lepsze narzędzia, dbają o nowoczesne stanowiska pracy i szkolenia