fbpx
+48 616 661 047 biuro@beecloud.pl

Szkolenia dla firm

Szkolenia prowadzimy w siedzibie klienta oraz zdalnie z wykorzystaniem wideo czatu. Szkolenia dla firm organizujemy w grupach  do 15 osób, szkolenia indywidualne oraz konsultacje i doradztwo w zakresie G Suite Basic, G Suite Business, G Suite for Education.

Robert Posiadała

Partner Google, sprzedawca i wdrożeniowiec Google G Suite Basic, Business oraz Education.

Uczestnik konferencji dla autoryzowanych partnerów Google, 05.2016 Dublin, Irlandia

Prelegent na wielu konferencjach poświęconych edukacji i rozwiązaniom pracy w chmurze: Technologia Napędza Edukację (03.2013) Summit Google Poznań, konferencja OSKKO 2013, konferencja KASSK 2013, konferencja Jestem Przedsiębiorczy – Kraków 2013, Targi Edukacyjne 2014.
Zaangażowany w rozpowszechnianie wiedzy z zakresu nowych technologii w biznesie i edukacji. Pomysłodawca i współtwórca rozwiązań technologicznych: e-Szkoła Moja Wielkopolska, Jestem Przedsiębiorczy, Kompetencje na Życie. Propagator idei Otwartej Technologii.

Trener IT w szczególności technologie Google, Google for EDU, przeszkolił osobiście 1050 nauczycieli z zakresu Technologii Informacyjnych i Komunikacyjnych.

Pomysłodawca, twórca i współtwórca wielu aplikacji webowych, między innymi: Webkameleon, Yala, Isos, Competency, Easy Esays, Gry edukacyjne Headmaster, IPK, Globtrotter, projekt społecznościowy jemyrazem.pl. Odpowiedzialny za funkcjonalność, testy oraz interfejs użytkownika UI.

Z wykształcenia informatyk, mgr inż., absolwent Politechniki Poznańskiej, doświadczenie w prowadzeniu firmy, członek zarządu Beecloud sp. z o.o., posiada bogate doświadczenie sprzedażowe produktów i usług IT, w praktyce stosuje zasady Lifelong Learning i lubi się uczyć.

Translate »