fbpx
+48 616 661 047 biuro@beecloud.pl

Gmail dla firm - rabat 10%

Zamów Google Workspace dla firm!

Gmail dla firm cena – Dla nowych klientów zniżka 10% nawet przez rok czasu dla pierwszych 20 kont. Przetestuj pakiet Workspace przez 30 dni za darmo

Zamów teraztel. 616 661 047

Pełen pakiet Google Workspace (dawniej G Suite) dla Twojej firmy

Beecloud to sprawdzony i doświadczony partner Google. Pomagamy małym i średnim firmom we wdrożeniu pakietu Google Workspace. Zapewniamy kompleksowe i indywidualne podejście do każdego klienta. 

Gmail za darmo

Złóż zamówienie gmail dla firm za darmo, używaj nawet do 30 dni za darmo. Taka oferta tylko u nas!
t

Mail firmowy gdzie założyć

Załóż mail firmowy u nas! Wystarczy złożyć zamówienie Gmail i otrzymasz dostęp do poczty bez spamu i wirusów dla całej firmy
R

Poczta dla firm za darmo

Trafiłeś do autoryzowanego partnera Google G Suite. Założymy dla Ciebie pocztę firmową za darmo. Zamów teraz!

4,72 EUR za licencję

Licencja obejmuje użytkownika, który loguje się do usługi Gmail, dla nowych klientów pierwsze 20 kont

Prześlij nam wiadomość, odpowiemy na każde pytanie

2 + 7 =

Beecloud to autoryzowany partner Google Cloud Partner. Wdrożymy pakiet Google Workspace dla Twojej firmy
Uruchomimy i skonfigurujemy usługę Workspace

 

 Mamy wieloletnie doświadczenie w branży i chętnie służymy poradą i pomocą

Pakiet usług Google Workspace (dawniej G Suite) dla firm sprawdza się zarówno w małych jak i średnich firmach. Wykorzystaj elektroniczne kalendarze do lepszej organizacji swoich zespołów projektowych. Rezerwuj salki spotkań i zapraszaj uczestników jednym kliknięciem. Wykorzystaj pojemny dysk – Google Drive – przechowuj dowolne dokumenty i pliki pewnie i bezpiecznie. Pokażemy ci jak lepiej współpracować i oszczędzić czas.

Jeśli posiadasz pocztę w firmie hostingowej, pomożemy przekopiować dane pracowników ze wszystkich kont pocztowych do Gmaila. W trakcie kopiowania wiadomości mail można bez przeszkód pracować. Cały proces migracji poczty konfigurujemy tak, aby zapewnić stały dostęp do wiadomości i programów pocztowych.

Pomożemy ci zabezpieczyć dane firmy, włączymy dwuetapowe logowanie dla pracowników i pokażemy jak bezpiecznie udostępniać dane firmy na zewnątrz.

Skorzystaj również z naszych usług programistycznych i rozszerz funkcjonalości pakietu wg. swoich potrzeb. Możesz zintegrować różne programy i wygodniej pracować. Nie wyważaj już otwartych drzwi. Służymy radą i pomocą w zakresie usług programistycznych pakietu Google Workspace.

Translate »